Volleybalclub Lizards Lubbeek-Leuven

  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Start2Volley - Volley@School 2017
28/09/2017
Wil je graag eens proberen of volley iets voor jou is?
30/03/2015
Datum Aanvang Evenement Accommodatie
19/01/2018 20:30 VCA 2011 AVERBODE B-Heren C Gem. Sporthal Averbode
20/01/2018 09:00 Bevoc Betekom - U11 MA Sporthal De Tumkens
20/01/2018 09:30 VBT MACHELEN - U15 JA Sporthal Bosveld
20/01/2018 09:30 U15JB - VC Lennik Heren Sporthal Korbeek-lo
20/01/2018 09:30 Machelen - U15MA Sporthal Bosveld
20/01/2018 11:00 BVS Aarschot - U13 JC Sint-Jozefscollege Aarschot
20/01/2018 11:00 BVS Aarschot - U11G Sint-Jozefscollege Aarschot
20/01/2018 11:45 Machelen C - U13 MB-C Sporthal Bosveld
20/01/2018 13:45 U13 Jongens B-VOLLEY HAACHT A Sporthal Lubbeek
20/01/2018 13:45 U13 MA - Kruikenburg Ternat B Sporthal Lubbeek
20/01/2018 14:00 DC - VELVOC B Sporthal Korbeek-lo
20/01/2018 16:00 U17 JA - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B Sporthal Lubbeek
20/01/2018 16:00 U17 JB - Wolvertem Sporthal Lubbeek
20/01/2018 16:00 U13 MB-C - Spartana Perk Sporthal Lubbeek
20/01/2018 16:30 KRUIKENBURG TERNAT A-U13 Jongens A Sporthal Kruikenburg
20/01/2018 19:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS-Heren A Sporthal Eternit
20/01/2018 19:00 Dames A-BEPAVOC BERINGEN Sporthal Korbeek-lo
21/01/2018 10:00 STOKKEL VK - VLM1
21/01/2018 17:00 Heren B-ZUUN VOLLEYBAL CLUB Sporthal Korbeek-lo
21/01/2018 17:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) H-Heren D Sportcomplex Haasrode
24/01/2018 21:30 HC - KREG ROTSELAAR A Sporthal Korbeek-lo
25/01/2018 20:45 VLM1 - INONZENTIJD H DIEGEM Sporthal Lubbeek, Sporthal Lubbeek
26/01/2018 20:00 Dames B-ZUUN VOLLEYBAL CLUB A Sporthal Korbeek-lo
26/01/2018 20:30 SVK Oud-Heverlee - VLM2
27/01/2018 09:00 VCV Leefdaal-Bertem - U13 MA Gem. Sportzaal Leefdaal
27/01/2018 12:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A - U13 JB Sportcomplex Haasrode
27/01/2018 12:30 VOLLEY OPWIJK - LINDEMANS AALST-U17 Jongens A Sportzaal Vrij Katholiek Onderwijs
27/01/2018 13:45 U13 MB-C - Spartana Perk Sporthal Lubbeek
27/01/2018 13:45 U11G - Bevoc Betekom Sporthal Lubbeek
27/01/2018 14:00 Wevok St Joris Weert - U13 JC Ontmoetingscentrum
27/01/2018 15:30 VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT-Dames A Sporthal ´t Kapelleke
27/01/2018 16:00 U13 Jongens A-VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B Sporthal Lubbeek
27/01/2018 16:00 U17 JB - VCA2011 Averbode Sporthal Lubbeek
27/01/2018 16:00 Eternit Kapelle O/D Bos - U15MA Sporthal Eternit
27/01/2018 18:00 VOLANZO LANDEN-ZOUTLEEUW B-Dames C Sportcentrum De Passant
27/01/2018 19:30 VBT MACHELEN B-Heren B Sporthal Bosveld
27/01/2018 19:30 Heren D-VT PRIMAVERA BETEKOM Sporthal Korbeek-lo
28/01/2018 13:30 NVV Tienen - U11 MA Sportschuur Houtemveld
28/01/2018 16:30 Heren A-STALVOC BEVERLO Sporthal Korbeek-lo
28/01/2018 17:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) G-Heren C Sportcomplex Haasrode
30/01/2018 21:15 DE SOLVELDERS 1 T-W - VLM1
03/02/2018 09:30 VBT MACHELEN A-U13 Jongens B Sporthal Bosveld
03/02/2018 11:30 VOLLEY HAACHT A-U15 Jongens A Sportcomplex Den Dijk
03/02/2018 13:45 U13 MA - VHL A Sporthal Lubbeek
03/02/2018 13:45 U11 MA - BVS Aarschot Sporthal Lubbeek
03/02/2018 13:45 U11G - Kreg Rotselaar Sporthal Lubbeek
03/02/2018 16:00 DAVOC LOT A-U13 Jongens A Vogelenzang
03/02/2018 16:00 U13 JC - Knodde Meise Sporthal Lubbeek
03/02/2018 16:00 U15MA - Velvoc Veltem Sporthal Lubbeek
03/02/2018 16:00 U13 MB-C - U13 MB-C Sporthal Lubbeek
03/02/2018 16:30 Volley Opwijk - Lindemans Aalst - U17 JB Sporthal PIVO Relegem
03/02/2018 17:00 U17 JA - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A Sporthal Korbeek-lo
03/02/2018 20:00 WEVOK ST.-JORIS WEERT A-Heren D Ontmoetingscentrum
04/02/2018 13:00 U15JB - VHL C Sporthal Korbeek-lo
04/02/2018 17:00 Heren C-VOLLEY HAACHT B Sporthal Korbeek-lo
09/02/2018 20:30 VELVOC B-Heren C Warotzaal
09/02/2018 20:30 Heren D-STERKO KORTENBERG A Sporthal Korbeek-lo
10/02/2018 16:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) G-Dames C Sporthal Heverlee
17/02/2018 12:00 Tegenstander onbekend - Beker U19J
20/02/2018 21:15 VLM2 - Just4Fun Veltem Sporthal Lubbeek
22/02/2018 20:45 VLM1 - ZENNEBLOK H III EPPEGEM Sporthal Lubbeek
23/02/2018 21:30 HD - KREG ROTSELAAR A Sporthal Korbeek-lo
24/02/2018 13:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A-U15 Jongens A Sportcomplex Haasrode
24/02/2018 13:45 U11 MA - Volanzo Landen Zoutleeuw Sporthal Lubbeek
24/02/2018 13:45 U11G - Feniks Haacht Sporthal Lubbeek
24/02/2018 14:00 Lindemans Aalst - U15MA Sporthal PIVO Relegem
24/02/2018 14:30 Kruikenburg Ternat B - U13 JC Sporthal Kruikenburg
24/02/2018 16:00 Lennik Dames - U13 MB-C Gem. Sporthal Jo Baetens
24/02/2018 16:30 Volley Opwijk - Lindemans Aalst - U15JB Sporthal PIVO Relegem
24/02/2018 19:00 Dames A-JARACO AS B Sporthal Korbeek-lo
24/02/2018 19:30 VCA 2011 AVERBODE A - HB Gem. Sporthal Averbode
24/02/2018 19:30 BERG-OP WIJGMAAL A-Dames B Ymeria
25/02/2018 10:00 U13 MA - VHL B Sporthal Korbeek-lo
25/02/2018 11:00 Kreg Rotselaar - U17 JB Sporthal De Meander
25/02/2018 16:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) C-Heren A Sportcomplex Haasrode
25/02/2018 17:00 Heren C-WEVOK ST.-JORIS WEERT B Sporthal Korbeek-lo
28/02/2018 20:45 Kreg Rotselaar - VLM2
02/03/2018 20:00 Dames A-VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B Sporthal Korbeek-lo
03/03/2018 10:00 U13 MB-C - Machelen C Sporthal Korbeek-lo
03/03/2018 12:30 U15JB - Smash Neerijse Sporthal Korbeek-lo
03/03/2018 13:30 DAVOC LOT A-U17 Jongens A Vogelenzang
03/03/2018 13:45 U13 MA - Volley Opwijk Sporthal Lubbeek
03/03/2018 13:45 U11G - NVV Tienen Sporthal Lubbeek
03/03/2018 14:30 Volley Schepdaal - U13 JC Sporthal Caerenbergveld
03/03/2018 16:00 U17 JB - VCV Leefdaal-Bertem Sporthal Lubbeek
03/03/2018 16:00 Lennik Dames - U13 MB-C Gem. Sporthal Jo Baetens
03/03/2018 19:00 DAVOC LOT A-Heren B Vogelenzang
04/03/2018 10:15 VIP ERPS-KWERPS - VLM1
04/03/2018 14:00 U15 Jongens A-KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Korbeek-lo
04/03/2018 14:30 Volanzo Landen Zoutleeuw - U15MA Stadshal Landen
04/03/2018 16:30 Heren A-VBC BEVO GEETBETS Sporthal Korbeek-lo
04/03/2018 17:00 VOLLEY HAACHT B-Heren C Sportcomplex Den Dijk
06/03/2018 21:15 VLM2 - VC Molenstede Sporthal Lubbeek
08/03/2018 20:45 VLM1 - EGEVOC LEUVEN Sporthal Lubbeek
09/03/2018 20:30 Heren D-WEVOK ST.-JORIS WEERT B Sporthal Korbeek-lo
10/03/2018 09:30 VBT MACHELEN-U15 Jongens A Sporthal Bosveld
10/03/2018 10:30 Perk - U13 MB-C Gem. Sporthal Steenokkerzeel
10/03/2018 11:00 VC Lennik Heren - U15JB Gem. Sporthal Jo Baetens
10/03/2018 13:30 Wolvertem - U17 JB Sportschuur
10/03/2018 13:45 U17 Jongens A-VOLLEY HAACHT Sporthal Lubbeek
10/03/2018 13:45 U15MA - Machelen Sporthal Lubbeek
10/03/2018 13:45 U11 MA - Bevoc Betekom Sporthal Lubbeek
10/03/2018 13:45 U11G - BVS Aarschot Sporthal Lubbeek
10/03/2018 15:30 BERG-OP WIJGMAAL D-Dames C Ymeria
10/03/2018 16:00 U13 JC - BVS Aarschot Sporthal Lubbeek
10/03/2018 16:00 U13 MB-C - Machelen Sporthal Lubbeek
10/03/2018 19:00 Dames A-KIVOLA RIEMST Sporthal Korbeek-lo
10/03/2018 19:30 VBT MACHELEN A-Heren B Sporthal Bosveld
10/03/2018 19:30 BERG-OP WIJGMAAL B-Dames B Ymeria
11/03/2018 10:00 Kruikenburg Ternat B - U13 MA Sporthal Kruikenburg
11/03/2018 17:00 Heren C-WEVOK ST.-JORIS WEERT A Sporthal Korbeek-lo
13/03/2018 21:15 De Solvelders T-W - VLM2
14/03/2018 20:15 VOLLEYSKITEAM BETEKOM - VLM1
16/03/2018 20:30 Heren B-BERG-OP WIJGMAAL B Sporthal Korbeek-lo
16/03/2018 20:30 VCA 2011 AVERBODE B-Heren D Gem. Sporthal Averbode
17/03/2018 10:30 Spartana Perk - U13 MB-C Gem. Sporthal Steenokkerzeel
17/03/2018 11:00 Bevoc Betekom - U11G Sporthal De Tumkens
17/03/2018 12:30 KRUIKENBURG TERNAT-U17 Jongens A Sporthal Kruikenburg
17/03/2018 13:30 VCA2011 Averbode - U17 JB Gem. Sporthal Averbode
17/03/2018 13:45 U13 MA - VCV Leefdaal Bertem Sporthal Lubbeek
17/03/2018 13:45 U11 MA - NVV Tienen Sporthal Lubbeek
17/03/2018 14:00 DB - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) C Sporthal Korbeek-lo
17/03/2018 16:00 U13 JC - Wevok St Joris Weert Sporthal Lubbeek
17/03/2018 16:00 U15MA - Eternit Kapelle O/D Bos Sporthal Lubbeek
17/03/2018 19:00 Heren A-MENDO BOOISCHOT C Sporthal Korbeek-lo
17/03/2018 19:00 MAVOC-MECHELEN-Dames A Sporthal Iham
18/03/2018 17:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) H-Heren C Sportcomplex Haasrode
18/03/2018 17:00 Dames C-VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT B Sporthal Korbeek-lo
20/03/2018 21:15 VLM2 - Lovoc Kessel-Lo Sporthal Lubbeek
22/03/2018 20:45 VLM1 - VOLLEY THOR TERVUREN 1 Sporthal Lubbeek
23/03/2018 20:00 STERKO KORTENBERG A-Heren C Sporthal Erps-Kwerps
23/03/2018 20:30 U15 JA - VOLLEY HAACHT A Sporthal Korbeek-lo
24/03/2018 10:00 U13 MB-C - U13 MB-C Sporthal Korbeek-lo
24/03/2018 14:00 VHL A - U13 MA Sporthal Heverlee
24/03/2018 14:30 VHL C - U15JB Sportcomplex Haasrode
24/03/2018 15:00 DC - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) E Sporthal Korbeek-lo
24/03/2018 16:00 U17 JB - Volley Opwijk - Lindemans Aalst Sporthal Lubbeek
24/03/2018 17:00 Knodde Meise - U13 JC Sporthal Meise
24/03/2018 19:00 Heren A-V T I BLOK HASSELT Sporthal Korbeek-lo
24/03/2018 19:00 HVC HELCHTEREN-Dames A Gem. Sporthal Helcheteren
25/03/2018 09:00 Kreg Rotselaar - U11G Sporthal De Meander
25/03/2018 10:00 BVS Aarschot - U11 MA Sint-Jozefscollege Aarschot
25/03/2018 13:00 U17 JA - DAVOC LOT B Sporthal Korbeek-lo
25/03/2018 13:30 Velvoc Veltem - U15MA Sportcentrum Ivo Van Damme
25/03/2018 17:00 Heren B-VCV LEEFDAAL-BERTEM C Sporthal Korbeek-lo
25/03/2018 17:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) G-Heren D Sportcomplex Haasrode
25/03/2018 17:00 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL B-Dames B Sportcentrum Blauvenne
27/03/2018 21:15 VLM2 - Buffalo's Tildonk Sporthal Lubbeek
29/03/2018 20:45 VLM1 - VLIERVOC LEUVEN Sporthal Lubbeek
30/03/2018 21:30 DB - KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Korbeek-lo
07/04/2018 16:30 V.C. KASTERLEE-Dames A Sporthal Kasterlee
07/04/2018 19:00 VCV LEEFDAAL-BERTEM B-Heren B Gem. Sportzaal Leefdaal
08/04/2018 17:00 Dames B-VOLLEY SCHEPDAAL VZW A Sporthal Korbeek-lo
13/04/2018 18:30 NVV Tienen - U11G Sportschuur Houtemveld
13/04/2018 19:00 Heren A-HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE Sporthal Korbeek-lo
14/04/2018 11:00 U13 MB-C - Lennik Dames Sporthal Korbeek-lo
14/04/2018 13:45 U13 JC - Volley Schepdaal Sporthal Lubbeek
14/04/2018 14:00 HD - VELVOC B Sporthal Korbeek-lo
14/04/2018 14:00 U15MA - Volanzo Landen-Zoutleeuw Sporthal Lubbeek
14/04/2018 18:30 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN-Heren A Gem. Sporthal Rekem
14/04/2018 19:00 Dames A-KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A Sporthal Korbeek-lo
14/04/2018 19:00 KRUIKENBURG TERNAT A-Dames B Sporthal Kruikenburg
15/04/2018 12:30 HC - VT PRIMAVERA BETEKOM Sporthal Korbeek-lo
15/04/2018 17:00 Heren B-VCA 2011 AVERBODE A Sporthal Korbeek-lo
15/04/2018 17:00 VOLLEY HAACHT B-Dames C Sportcomplex Den Dijk
17/04/2018 21:15 VILVO VILVOORDE - VLM1
18/04/2018 16:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A - U17 JA Sportcomplex Haasrode
19/04/2018 21:00 Gelivoc Aarschot - VLM2
20/04/2018 20:00 STERKO KORTENBERG A-Dames C Sporthal Erps-Kwerps
20/04/2018 20:30 Heren B-VOLLEY HAASRODE LEUVEN ( VHL)D Sporthal Korbeek-lo
21/04/2018 09:30 U15 JA - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) A Sporthal Korbeek-lo
21/04/2018 11:30 VHL B - U13 MA Sporthal Heverlee
21/04/2018 11:30 Feniks Haacht - U11G Sportcomplex Den Dijk
21/04/2018 13:45 U15JB - Volley Opwijk - Lindemans Aalst Sporthal Lubbeek
21/04/2018 15:00 U17 JA - VBT MACHELEN A Sporthal Korbeek-lo
21/04/2018 16:00 U13 JC - Kruikenburg Ternat Sporthal Lubbeek
21/04/2018 16:00 U15MA - Lindemans Aalst Sporthal Lubbeek
21/04/2018 17:00 ARVOC ARENDONK-Dames A Sporthal Okido
21/04/2018 19:00 Heren A-AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C Sporthal Korbeek-lo
21/04/2018 20:00 VOLLEY HAACHT B-Heren D Sportcomplex Den Dijk
22/04/2018 09:30 U13 MB-C - Lennik Dames Sporthal Korbeek-lo
22/04/2018 12:30 Dames B-WOLVERTEM SPORTING A Sporthal Korbeek-lo
22/04/2018 13:30 KREG ROTSELAAR A-Heren C Sporthal De Meander
22/04/2018 14:30 Volanzo Landen Zoutleeuw - U11 MA Stadshal Landen
24/04/2018 21:15 VLM2 - Bierbeek KBW Sporthal Lubbeek
26/04/2018 20:45 VLM1 - GRIVOK H GRIMBERGEN Sporthal Lubbeek
02/05/2018 20:45 Kreg AKA Havok - VLM2
Volgende wedstrijd Dames 1 en Heren 1
20/01/2018 19:00-20:30
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS-Heren A
20/01/2018 19:00-20:30
Dames A-BEPAVOC BERINGEN
Beachvelden Lubbeek

Beachveld huren?

Overzicht wedstrijden
19/01/2018 20:00-21:00
Beker U13M - Volley Opwijk
19/01/2018 20:30-21:30
VCA 2011 AVERBODE B-Heren C
20/01/2018 09:00-10:00
Bevoc Betekom - U11 MA
20/01/2018 09:30-09:30
VBT MACHELEN - U15 JA
20/01/2018 09:30-10:30
U15JB - VC Lennik Heren
20/01/2018 09:30-10:30
Machelen - U15MA
20/01/2018 11:00-12:00
BVS Aarschot - U13 JC
20/01/2018 11:00-12:00
BVS Aarschot - U11G
20/01/2018 11:45-12:45
Machelen C - U13 MB-C
20/01/2018 13:45-13:45
U13 Jongens B-VOLLEY HAACHT A
20/01/2018 13:45-14:45
U13 MA - Kruikenburg Ternat B
20/01/2018 14:00-15:00
DC - VELVOC B
20/01/2018 16:00-16:00
U17 JA - VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B
20/01/2018 16:00-17:00
U17 JB - Wolvertem
20/01/2018 16:00-17:00
U13 MB-C - Spartana Perk
20/01/2018 16:30-16:30
KRUIKENBURG TERNAT A-U13 Jongens A
20/01/2018 19:00-20:30
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS-Heren A
20/01/2018 19:00-20:30
Dames A-BEPAVOC BERINGEN
21/01/2018 10:00-12:00
STOKKEL VK - VLM1
21/01/2018 17:00-18:00
Heren B-ZUUN VOLLEYBAL CLUB
Onze Sponsors:
Webshop Lizards:

         Lizards Webshop

Verjaardagen

Proficiat aan de jarigen:

18/01
Eduard De Cnijf
19/01
Simon De Hertogh
20/01
Thibo Exelmans

Lizards Lubbeek Leuven    |    mail: info(ad)lizards.be 

© 2015, website powered by Twizzit.com